Lonical-Blue

Ionical Blue

Şişli’de bulunan 3+1 konut projemiz 140 m² alanı kapsıyor. Dairede alanlar  yatak odası, misafir odası, çalışma odası ve salon olarak tasarlandı. 
 
 Dairenin tüm detaylarında mix match damgasını vuruyor. Doğal dokulara yapılan endüstriyel dokunuşlar kendine has bir anlayış ortaya koyuyor. Klasik ve modern tarzın zevkle harmanlanarak yaratıldığı mekanda vakit geçirmek oldukça keyifli bir hale geliyor.
 
  Koyu tonların üzerine işlenmiş dokunuşların hayranlık uyandıran kompozisyonu projenin detayları ile birlikte kullanıcıda büyü etkisi yaratıyor.

Durum

2021'de tamamlandı

Alan

140 m²

İşin Tanımı

Tasarım & Uygulama

Yer

Şişli – İstanbul

lonical-blue-2
lonical-blue-9
lonical-blue-7
lonical-blue-5
lonical-blue-6
lonical-blue-10
lonical-blue-4

Projelere Göz Atın

Valley Of DreamsRiva’da yer alan Düşler Vadisi Villalarında hayata geçireceğimiz bu projemiz müşterimizin düşleri ve hayalleri doğrultusunda geliştirildi.

Dark ConceptGücü ve asaleti sembolize eden detayların bir araya gelerek oluşturduğu ahenk ile müşterimizin hayalindeki yaşam ve konfor alanını gerçeğe dönüştürdük.

Dali BurgerSıradanlaşmış, benzer kalıba sıkıştırılmış projelerden ziyade marjinal fikirler ve hür tavırlar sergileyen dinamik işler her zaman daha çok ilgimizi çekmiştir.

Ionical BlueŞişli’de bulunan 3+1 konut projemiz 140 m² alanı kapsıyor. Dairede alanlar yatak odası, misafir odası, çalışma odası ve salon olarak tasarlandı.

Private Premium VillasTek tip planda taban alanı 60 m2’ye oturan triplex villanın bodrum katında sauna, hamam ve havuz özellikleri bulunuyor.

Kemer EviProject type

universe-14