dark-concept

Dark Concept

Gücü ve asaleti sembolize eden detayların bir araya gelerek oluşturduğu ahenk ile müşterimizin hayalindeki yaşam ve konfor alanını gerçeğe dönüştürdük. Kaslı ve karakteristik çizgileriyle tavan tasarımı tüm mekanı dolaşarak endüstriyel havaya hakim olurken, 90 m2 ye yayılan mikro beton zemin yumuşaklığı yükseltilmiş çift döşemede macar görünümlü masif parke ile algı bütünlüğünü sağlıyor.
 
3+1 standart bir Maslak 1453 dairesinin sınırlarının bütünüyle kaldırılıp açık bir penthouse’a dönüşümü kullanıcıya bir çok sosyal alan sağlarken her sahnenin ayrı bir hikaye ve ruhu olması kullanımda geçen sürenin kalite ve konforunu arttırıyor.
 
Projenin fonksiyonel ve estetik olarak detaylarını incelediğimizde;
 
Giriş alanında gizli vestiyer ve teknik oda yer alırken dairenin içerisine ilerlediğimizde açık mutfak, 8 kişilik bar konseptli yeme içme alanı ve kahve barı, karşısında 3 yönlü oturma elemanı, TV ve oyun köşesi bulunuyor.
Dairemizin merkezinde bulunan geniş koridor hobi alanı olarak kullanılırken mutfak ve giyinme odasının arasında kalan alan yarı saydam camlarla çevrili modern bir banyo barındırıyor. Banyo dışında yer alan Antonio Lupi imzalı lavabo alanı günlük kullanımda kolaylık sağlarken, London-Art posterler ile tasarlanan WC ve duş alanı farklı deneyimler sunan atmosfere sahip.
Dairemizin arka bölümünde bulunan özel alan ise sürgülü paravan ile kapalı hale gelebilen giyinme odası, yatak alanı ve manzara önünde keyifli vakit sunan Antonio Lupi imzalı küvet ise ferah bir özel yaşam alanı sunuyor.
 
Dark Concept adını verdiğimiz bu tasarımda siyahın tonları hakimiyetini korurken kırmızı ve mavi detaylar canlılığı sağlıyor. Modernize edilmiş sanatsal dokunuşlar ise dairenin kimliğini oluşturmakta.

Durum

2021'de tamamlandı

Alan

90 m²

İşin Tanımı

İç Mekan Tasarım & Uygulama

Yer

Maslak 1453 - İstanbul

darkconcept-1
dark-concept-2
dark-concept-3
dark-concept-4
dark-concept-5
dark-concept-6
dark-concept-7

Projelere Göz Atın

Valley Of DreamsRiva’da yer alan Düşler Vadisi Villalarında hayata geçireceğimiz bu projemiz müşterimizin düşleri ve hayalleri doğrultusunda geliştirildi.

Dark ConceptGücü ve asaleti sembolize eden detayların bir araya gelerek oluşturduğu ahenk ile müşterimizin hayalindeki yaşam ve konfor alanını gerçeğe dönüştürdük.

Dali BurgerSıradanlaşmış, benzer kalıba sıkıştırılmış projelerden ziyade marjinal fikirler ve hür tavırlar sergileyen dinamik işler her zaman daha çok ilgimizi çekmiştir.

Ionical BlueŞişli’de bulunan 3+1 konut projemiz 140 m² alanı kapsıyor. Dairede alanlar yatak odası, misafir odası, çalışma odası ve salon olarak tasarlandı.

Private Premium VillasTek tip planda taban alanı 60 m2’ye oturan triplex villanın bodrum katında sauna, hamam ve havuz özellikleri bulunuyor.

Kemer EviProject type

universe-14