dusler_bahcesi_1

Valley Of Dreams

Bir mekan, ne kadar fonksiyonel çalışması gerekiyorsa algısal olarak da bir o kadar duygulara katkı sağlamalıdır. Estetik kavramı, tasarımın ve sanatın belirli anahtarlarını kapsamasıyla gelişir. Mekan deneyimsel olarak kullanıcıyı barındırmıyorsa yaşayan bir proje olmaktan uzaklaşır.

Kişinin anıları, bilinçaltı, karakteristik özellikleri kısacası o kişiyi özgün kılan tüm detaylar mekanı nasıl algıladığını etkiler. Kişi kendinden bir yansıma bulduğu mekanda konforlu, rahat ve benimsemiş hisseder. Ancak bugüne kadar biriktirdiği anılar ve geliştirdiği duyguların mekana aktarılması yeterli değildir.

Fonksiyon, estetik ve kişinin deneyimleri ile harmanlanan projenin tamamlanması için ihtiyacı olan nüans tutkudur. Kişinin hayalleri, hazzı ve tutkuyu arayış biçimi, rüyaları ve duygularını tetikleyen heyecanları o projenin yaşayan ve kendine özgü bir hikayesi olmasını sağlayan kilit taşıdır.

Bu çerçevede inceleyip ele aldığımız projelerimizi büyük bir hassaslık ile geliştirirken kullanıcıya yeni bir deneyim hissettirmek bizlerin bu sanata sağlayacağı katkıyı da her geçen gün geliştirmektedir.

Riva’da yer alan Düşler Vadisi Villalarında hayata geçireceğimiz bu projemiz müşterimizin düşleri ve hayalleri doğrultusunda geliştirildi. Her mekan ayrı bir hikaye, her tasarım yeni bir tutku.

Durum

2021'de tamamlandı

Alan

240 m²

İşin Tanımı

İç Mekan Tasarım & Uygulama

Yer

Riva - İstanbul

dusler_vadisi_2
dusler_vadisi_3
dusler_vadisi_4
fdsaa
fk
dusler_vadisi_6
furkangedik

Projelere Göz Atın

Valley Of DreamsRiva’da yer alan Düşler Vadisi Villalarında hayata geçireceğimiz bu projemiz müşterimizin düşleri ve hayalleri doğrultusunda geliştirildi.

Dark ConceptGücü ve asaleti sembolize eden detayların bir araya gelerek oluşturduğu ahenk ile müşterimizin hayalindeki yaşam ve konfor alanını gerçeğe dönüştürdük.

Dali BurgerSıradanlaşmış, benzer kalıba sıkıştırılmış projelerden ziyade marjinal fikirler ve hür tavırlar sergileyen dinamik işler her zaman daha çok ilgimizi çekmiştir.

Ionical BlueŞişli’de bulunan 3+1 konut projemiz 140 m² alanı kapsıyor. Dairede alanlar yatak odası, misafir odası, çalışma odası ve salon olarak tasarlandı.

Private Premium VillasTek tip planda taban alanı 60 m2’ye oturan triplex villanın bodrum katında sauna, hamam ve havuz özellikleri bulunuyor.

Kemer EviProject type

universe-14